Alfa Business Service


Idź do treści

Podstawą naszej działalności, jest dystrybucja innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie oświetlenia. Oferowane przez nas produkty bazują na najnowocześniejszej, energooszczędnej technologii HBLED.

Niejednokrotnie zdarza się, że potencjalnie zainteresowane osoby oświetleniem LED firmy nie zdają sobie sprawy z korzyści finansowych, jakie może przynieść inwestycja w nowoczesne oświetlenie. My jesteśmy po to, by pomagać w doborze najkorzystniejszych rozwiązań, oraz znalezieniu najkorzystniejszych warunków finansowania.

Dzięki wyjątkowo niskiej konsumpcji energii oraz znacznie obniżonym kosztom konserwacji, lampy ALFA HBLED są w stanie dostarczyć wymiernych oszczędności finansowych w niedługim okresie czasu. Najwyższa jakość wykonania oraz 10 lat gwarancji pozwalają zapomnieć o kosztach konserwacji i tym samym dostarczają jeszcze więcej oszczędności finansowych, w porównaniu do tradycyjnego oświetlenia.


07.10.2014

Uzupełniamy ofertę świetlówek LED o tuby 24W 150cm.

05.09.2014

Ruszyła nowa odsłona sklepu internetowego www.alfa.sklep.pl

08.08.2014

Poszerzamy ofertę o świetlówki LED 10W 60cm i 20W 120 cm z obrotowym trzonkiem

05.05.2014

Nowa oferta świetlówek LED 8W 60cm i 16W 120cm


12.12.2013

Najnowszym produktem jest seria najaśnic 24V AC dla słuzb ratowniczych i pojazdów specjalnych

10.08.2013

W ofercie pojawiły się biurowe oprawy rastrowe

22.10.2012


Do stałej oferty dołączyła oprawa Laura 1M i 2M zasilana napięciem 24V DC, co pozwala na jej zastosowanie w latarniach hybrydowych.

18.09.2012

Do naszej oferty dołączyły oprawy Retro o mocy 30W z możliwością redukcji mocy o 50%, oraz oprawy Cheops o mocach od 15W do 160W. Znajdują one zastosowanie nie tylko w parkach ale także znakomicie odnajdują się pośród zabudowy zabytkowej.

30.08.2012

Do produkcji wszedł Moduł wymienny HBLED 1M MW. Został zaprojektowany w celu zastosowania w istniejących oprawach takich jak oprawy parkowe, oprawy ozdobne, plafony, oświetlenie dekoracyjne, świetlówkowe itp. bez konieczności ich wymiany. Mocowanie jest dopasowywane do potrzeby klienta, zależnie od typu istniejącej oprawy.

25.07.2012r.


Oprawy Laura o mocy 30W spełniają swoją rolę oświetlając zamknięte osiedle domów jednorodzinnych w Fort Myers na Florydzie. Pracują niezawodnie mimo tego, iż często temperatura w nocy przekracza 30°C.

20.06.2012r.

Oprawy Laura oświetliły teren przed hotelem Coco Beach Hermosa na Kostaryce. Jest to obecnie najodleglejsza nasza realizacja

15.06.2012r.


W związku z dużym zapotrzebowaniem na rynku USA, wraz z amerykańskimi partnerami utworzyliśmy firmę ALFA USA LLC z siedziba w Chicago, mającą na celu zająć się dystrybucją na tamtejszym rynku. www.alfausa.us

10.06.2012r.

Do naszej oferty dołączyła seria opraw LAURA, charakteryzująca się nowoczesnym designem, możliwością dopasowania poboru mocy od 30W do 120W oraz strumienia świetlnego do indywidualnych wymagań klienta Oprawy wyposażone są w możliwość programowania 5 poziomów redukcji mocy, możliwość sterowania 1-10V lub DALI. Podstawowe kolory to anodowane aluminium i czarny [ karta produktu ].

15.05.2012r.

Wszystkie oprawy naszej produkcji, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne zostały zakwalifikowane na listę LEME programu PolSEFF
Szczegóły na www.polseff.org

Rozwiązania techniczne zastosowane w oferowanych przez nas produktach są całkowicie myślą techniczną polskich inżynierów i naukowców. Najważniejsze podzespoły dostarcza renomowany koncern oświetleniowy Philips. Pozostałe stosowane komponenty są produkcji polskiej. W naszym kraju odbywa się także całkowity proces montażu opraw. Sprawność produktów udokumentowana certyfikatami uzyskanymi po badaniach przeprowadzonych w polskich instytutach naukowo - badawczych potwierdza i uwiarygodnia zasadność udzielania na te produkty 10 letniej gwarancji bezawaryjnej pracy.

W szerokim portfolio naszych produktów, znajdują się lampy przystosowane do oświetlenia zewnętrznego, tj. oświetlenie ulic, dróg, placów czy też szeroko pojętych obiektów przemysłowych. Ponadto nasz oferta zawiera rozwiązania do oświetlenia wewnętrznego, np. tuneli czy hal produkcyjnych a takrze biur i sklepów. Wszystkie nasze oprawy są praktycznie bezobsługowe i nie wymagają ponoszenia dodatkowych nakładów na konserwację.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Start | Profesjonalne LED | Biuroserwis | Galeria | Kontakt | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego